Witaj

Bardzo dziękujemy że znaleźliście czas aby poznać Fajne Przedszkole.

Ewa Gajewska

Jestem spełnioną mamą Amelii, Hani i Matiego. Z wykształcenia jestem psychologiem, nauczycielem i finansistą. Uwielbiam podróże te małe i te duże ale ta największa jeszcze przede mną… Najpiękniejsza i najciekawsza podróż to ta, w której na nowo odkrywam świat oczami małych dzieci.

Moją pasją są ludzie a szczególnie ci najmłodsi i ich wewnętrzne piękno. Fascynuje mnie ich otwartość, gotowość na przygody, ciekawość świata ale także sposób w jaki ten świat odbierają i analizują.

I właśnie dlatego – z miłości i szacunku do dzieci a także z pasji do rozwijania małych talentów postanowiłam stworzyć Fajne Przedszkole, w którym dzieciaczki inspirowane miejscem, otoczeniem, ludźmi z którymi będą się spotykać i obcować stają się Odkrywcami świata i siebie.

Fajne Przedszkole to miejsce w którym przede wszystkim „widzi się” Małego Człowieka wraz z jego emocjami, problemami, potrzebami i podąża się za nim, wspierając go w procesie nabywania kompetencji poznawczych i społecznych, jednocześnie budując w nim zdrowe poczucie jego własnej wartości.

Wartości które nam towarzyszą to szacunek do siebie, drugiej osoby i szeroko pojętego otoczenia, otwartość i wrażliwość na innych, wyrażanie siebie i swoich potrzeb.

Joasia Niżnik

Jestem absolwentką UP w Krakowie na kierunkach: pedagogika wczesnoszkolna oraz surdopedagogika. W zawodzie nauczyciela pracuję nieprzerwanie od momentu ukończenia studiów. W codziennej pracy stawiam na indywidualny rozwój swoich podopiecznych połączony z dobrą zabawą. Uważam, iż zdobycie zaufania i uśmiechu dziecka to najlepsza nagroda i motywacja do dalszych działań. Poza pracą w przedszkolu interesuję się filmem oraz teatrem. Długie wieczory lubię spędzać z dobrą książką i kotem na kolanach.

Paulinka Morawska

Jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego oraz prywatnie mamą dwójki dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

W pracy z dziećmi największą radość i poczucie spełnienia zawodowego sprawiają mi zabawy ruchowe ,rytmika oraz taniec .

Moje motto w pracy i w życiu prywatnym

"Przede wszystkim należy uczyć dziecko patrzeć, rozumować i kochać, dopiero potem uczy się je czytać;

należy nauczyć młodzieńca chcieć i móc działać, a nie tylko wiele wiedzieć i umieć"

Adres przedszkola:

32-088 Korzkiew, ul.Łąkowa 51