Witaj

Bardzo dziękujemy że znaleźliście czas aby poznać Fajne Przedszkole.

Ewa Gajewska

Jestem spełnioną mamą Amelii, Hani i Matiego. Z wykształcenia jestem psychologiem, nauczycielem i finansistą.Uwielbiam podróże te małe i te duże ale ta największa jeszcze przede mną… Najpiękniejsza i najciekawsza podróż to ta, w której na nowo odkrywam świat oczami małych dzieci.

Moją pasją są ludzie a szczególnie ci najmłodsi i ich wewnętrzne piękno. Fascynuje mnie ich otwartość, gotowość na przygody, ciekawość świata ale także sposób w jaki ten świat odbierają i analizują.

I właśnie dlatego – z miłości i szacunku do dzieci a także z pasji do rozwijania małych talentów postanowiłam stworzyć Fajne Przedszkole, w którym dzieciaczki inspirowane miejscem, otoczeniem, ludźmi z którymi będą się spotykać i obcować stają się Odkrywcami świata i siebie.

Fajne Przedszkole to miejsce w którym przede wszystkim „widzi się” Małego Człowieka wraz z jego emocjami, problemami, potrzebami i podąża się za nim, wspierając go w procesie nabywania kompetencji poznawczych i społecznych, jednocześnie budując w nim zdrowe poczucie jego własnej wartości.

Wartości które nam towarzyszą to szacunek do siebie, drugiej osoby i szeroko pojętego otoczenia, otwartość i wrażliwość na innych, wyrażanie siebie i swoich potrzeb.

Joasia Niżnik

Jestem absolwentką UP w Krakowie na kierunkach: pedagogika wczesnoszkolna oraz surdopedagogika. W zawodzie nauczyciela pracuję nieprzerwanie od momentu ukończenia studiów. W codziennej pracy stawiam na indywidualny rozwój swoich podopiecznych połączony z dobrą zabawą.Uważam, iż zdobycie zaufania i uśmiechu dziecka to najlepsza nagroda i motywacja do dalszych działań. Poza pracą w przedszkolu interesuję się filmem oraz teatrem. Długie wieczory lubię spędzać z dobrą książką i kotem na kolanach.

Katarzyna Klimczak

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęłam w wieku 5 lat uczestnicząc początkowo w lekcjach z tańca towarzyskiego. Następnie rozpoczęłam edukację z zakresu nowoczesnych form tańca, głównie show dance. Brałam udział w wielu konkursach tanecznych w tym Mistrzostwach Polski i Świata. Liczne sukcesy przyczyniły się do tego, że zaczęłam traktować taniec jako formę sztuki, której chciałabym się w pełni poświęcić. Ukończyłam Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach kierunek Biologia, Wyższą Szkołę Umiejętności im. Stanisława Stasica w Kielcach kierunek Taniec oraz Akademie Humanistyczno-Ekonomiczną w Łodzi kierunek Pedagogika ze specjalizacją Pedagogika tańca. Obroniłam dyplom praktyczny na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku Taniec - specjalizacja Choreografia i teoria tańca. Uczestniczyłam w wielu warsztatach, szkoleniach, festiwalach prowadzonych przez specjalistów z Polski i z zagranicy. Byłam m.in. tancerką w Teatrze Tańca AKT przy Kieleckim Teatrze Tańca.

Kocham moja pracę i uwielbiam dzielić moją pasję z dziećmi.

Adres przedszkola:

32-088 Korzkiew 72 k. Krakowa